TZA i TKS

W dniu 08.03 i 15.03.24r. w naszym Ośrodku odbyły się zajęcia warsztatowe z elementami Treningu Zastępowania Agresji oraz Treningu Kompetencji Społecznych poprowadzone przez pedagogów z Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. W trakcie zajęć mieliśmy możliwość podnoszenia konkretnych umiejętności społecznych oraz poznania mechanizmów radzenia sobie w sytuacjach trudnych.

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

W dniu 14.03.2024 w MOS w Wałbrzychu odbyły się I Miedzyplacówkowy Turniej  Tenisa Stołowego. Nasi wychowankowie reprezentowali Ośrodek w sześcioosobowej drużynie. W końcowej klasyfikacji Martyn zdobył I miejsce, a Jakub II miejsce na podium. Jesteśmy z Was dumni. Gratulacje.

UBEZPIECZENIA

“Dlaczego ubezpieczenia społeczne są ważne” pod taki hasłem zostały przeprowadzone zajęcia dla naszych uczniów, ze Szkoły Podstawowej przy współpracy z Panem Radosławem koordynatorem ds. komunikacji społecznej i edukacji.